Sylwester na Mazurach – idealna propozycja dla każdego

Wiele osób spędza Sylwestra na popularnych domówkach. Raz na jakiś czas przyda się jednak pewna odmiana. Niezapomniana noc na balu z prawdziwego zdarzenia, a w Nowy Rok wypoczynek w SPA i zimowe aktywności – brzmi jak wymarzony pomysł na Sylwestra, prawda? Właśnie taką propozycję dla gości przygotowano w Folwarku Łękuk na Mazurach. 

Sylwester na Mazurach

Bal sylwestrowy na Mazurach

Każdy marzy, by choć raz uczestniczyć  w balu z prawdziwego zdarzenia. Pałacowe komnaty, stoły uginające się pod ciężarem najwykwintniejszych przysmaków, olbrzymi parkiet, nastrojowe świece, eleganckie suknie i garnitury… Taka wizja może stać się rzeczywistością, wystarczy przyjechać do Folwarku Łękuk. W sylwestrową noc Folwark zamieni się w „Pałac Pięknej i Bestii”. Okazały wystrój wnętrz, bogate menu, Dj i wodzirej, stoły tematyczne, noworoczny toast i zabawa do białego rana… Warto dodać, że tej samej nocy będzie odbywać się także sylwester dla dzieci i młodzieży w specjalnej strefie zabaw. Bal w Folwarku to zatem idealna propozycja również dla rodzin z dziećmi. W strefie zabaw dzieci będą mogły uczestniczyć w przygotowanych animacjach i grach. Obsługa Folwarku zapewni także dziecięce menu i zorganizuje dyskotekę dla najmłodszych. Wszystkie szczegóły na temat balu można znaleźć tutaj: https://folwarklekuk.pl/sylwester-na-mazurach-legendarny-bal/.

Ile propozycji sylwestrowych znajdę na Mazurach?

Bal Sylwestrowy to najważniejszy, ale nie jedyny punkt programu. Na stronie: https://folwarklekuk.pl/ można wykupić specjalny pakiet, by skorzystać z kolejnych atrakcji, a tych nie zabraknie już od pierwszych chwil pobytu. Po przyjeździe będzie czekała na Was powitalna niespodzianka i obiadokolacja w formie bufetu szwedzkiego. Pakiet obejmuje dwa noclegi, dwa śniadania, poranny seans w łaźni parowej, dostęp do siłowni, dostęp do sali gier i zabaw oraz kolację sylwestrową. Warto dodać, że na miejscu czeka darmowy parking. Osoby, które będą chciały skorzystać z dodatkowych atrakcji, mogą zapisać się na zabiegi w SPA, nauczyć się jazdy na nartach biegowych albo wziąć udział w zimowym spływie kajakowym. Dobrym pomysłem jest również przedłużenie pobytu i spędzenie kilku dni w cichej, malowniczej okolicy. Folwark Łękuk położony jest bowiem na skraju Puszczy Boreckiej, tuż nad jeziorem. Można oddychać tu najczystszym powietrzem w Polsce. Sylwester na Mazurach to idealna propozycja dla osób spragnionych dobrej zabawy, ale i wypoczynku. 

Sylwester na Warmii

Na gości, którzy przybędą do Folwarku Łękuk czeka również bogata oferta zabiegów w SPA: masaże świecą, zabiegi czekoladowe, zabiegi na twarz, masaże relaksacyjne całego ciała, ceremonie orientalne i peelingi. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się zawsze Ruska Bania, czyli tradycyjna wschodnia sauna opalana drewnem. W środku można uczestniczyć we wspólnej biesiadzie lub skorzystać z masażu witkami brzozowymi. Dla gości dostępne są także jacuzzi i sauna parowa. Skorzystanie z takiej oferty to najlepszy sposób na rozluźnienie się po całym roku pracy, a jednocześnie na pozytywne rozpoczęcie nowego. 

Sylwester na mazurach z dziećmi

Do Folwarku Łękuk mogą przyjechać pary, single i rodziny z dziećmi. Infrastruktura hotelu została dostosowana do potrzeb najmłodszych gości. W Folwarku znajdują się: biblioteczka dla dzieci, bawialnia, meble dziecięce, a w hotelowej restauracji przygotowano specjalne menu dla dzieci. Warto podkreślić, że pobyt dziecka do lat 3 jest bezpłatny, a w przypadku dzieci i młodzieży powyżej trzech lat do 17 lat obowiązuje atrakcyjna cena pobytu. 

Dlaczego Folwark Łękuk?

Dlaczego warto zatrzymać się w Folwarku Łękuk również na posylwestrowy wypoczynek? Oprócz masaży i spływów kajakowych czekają kolejne atrakcje: przejażdżki na bojerze, noce saunowe,  lodowisko do gry w hokeja, trasy biegowe. Warto dodać, że w hotelowym menu można skosztować posiłków przygotowywanych z ekologicznych produktów od lokalnych dostawców. Można także po prostu pospacerować w cichej, spokojnej okolicy lub udać się na zwiedzanie pobliskich miejscowości np. Giżycka.

Sylwester na Mazurach to idealna propozycja dla wszystkich osób. Szampańska zabawa do białego rana, relaks w SPA i zimowe atrakcje – tak rozpoczęty Nowy Rok musi być udany! Skorzystaj z pakietu sylwestrowego i zarezerwuj miejsce przez Internet. 

Materiał zewnętrzny

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

42 − 38 =

Scroll to Top