Rejsy statkiem po Odrze

Romantyczna kolacja na pokładzie statku przy zachodzie słońca to idealna propozycja dla zakochanych. Rejsy statkiem mogą być także świetną okazją do integracji firmowej czy spotkania biznesowego. Coraz częściej na pokładach wycieczkowców odbywają się również imprezy okolicznościowe, które dzięki wyjątkowej aurze zapadają w pamięć wszystkim uczestnikom. M/S Joanna organizuje tematyczne wycieczki po Odrze i jej odnogach, pozwalające przeżyć niezapomniane chwile, poznać z bliska szczecińską Wenecję, podziwiać zachód słońca odbijający się w tafli wody przy kieliszku najlepszego wina w gronie najbliższych przyjaciół. Wsiądź na pokład i wyrusz ku genialnej przygodzie. Mogą Państwo wybierać wśród cyklicznie organizowanych kursów lub wynająć M/S Joanna i zorganizować na pokładzie własne wydarzenie. To wspaniała okazja, by poznać Szczecin od zupełnie innej strony.

  • Rejsy statkiem w Szczecinie z M/S Joanna
  • Wycieczki po Odrze przy zachodzie słońca
  • Bogata oferta rejsów nocnych i tematycznych
  • Zorganizuj spotkanie biznesowe lub imprezę integracyjną na pokładzie statku
Rejsy statkiem

Rejsy statkiem w Szczecinie z M/S Joanny

Spacer brzegiem rzeki pozwala podziwiać piękno nadrzecznej przyrody, jednak nic nie równa się ze spływem jej biegiem, który pozwala odczuć zupełnie inne doświadczenia. Wielu mieszkańców największych miast w Polsce zapomina, że Wisła, Warta czy Odra, przebiegające przez środek tych wielkich aglomeracji tętnią innym życiem. Zarówno więc dla mieszkańców Szczecina, jak i turystów odwiedzających to miasto, rejs statkiem M/S Joanna będzie z pewnością wielką przygodą, którą zapamiętają na lata. Wycieczki po Odrze to doskonała okazja do spędzenia czasu z najbliższymi lub zapewnienia rozrywki naszym pociechom. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą rejsów na pokładzie M/S Joanna, które pokazują Szczecin od zupełnie innej strony.

Wycieczki po Odrze przy zachodzie słońca

Cóż może równać się z widokiem zachodzącego słońca odbijającego się w tafli rzeki, która nienaruszona płynie swoim naturalnym nurtem w kierunku nieznanego. Zbudowany w gdańskiej stoczni przeszło 6 dekad temu M/S Joanna to statek mogący pomieścić niemal 200 pasażerów, posiadający zamknięty pokład dolny i zadaszony pokład górny, z którego podziwiać możemy niezwykłe widoki. Wystarczy spojrzeć w kalendarium rejsów M/S Joanna i wybrać ten odpowiedni spośród: godzinnego rejsu po szczecińskim porcie, eksploracji zielonych zakątków Odry, rejsu do betonowca, wycieczki z winem w tle czy cieszącego się wyjątkowym zainteresowaniem rejsu o zachodzie słońca, będącego idealną propozycją na romantyczny wieczór z ukochaną osobą.

Bogata oferta rejsów nocnych i tematycznych

Spośród szerokiej oferty rejsów nocnych i tematycznych z pewnością każdy wybierze propozycję idealną dla siebie. Dla wszystkich turystów świetną możliwością poznania tajemnic Szczecina okaże się rejs do wraku betonowca. Rejs z winem w tle, połączony z degustacją świetnych trunków, pokaże, że Szczecin to także miasto z niezwykle bogatą tradycją winiarską. Godzinny rejs w porcie Szczecin jest okazją do podziwiania pięknej panoramy portowej. Rejs o zachodzie słońca zabierze Państwa wzdłuż znanej trasy przez port i rzekę świętą, aż do urokliwego jeziora Dąbie.

Zorganizuj spotkanie biznesowe lub imprezę integracyjną na pokładzie statku

Wynajęcie statku w Szczecinie na okoliczność niezapomnianego wydarzenia? Pokład M/S Joanna może okazać się także świetnym miejscem na zorganizowanie imprezy integracyjnej dla pracowników firmy czy biznesowych gości. Dla klientów, którzy chcą stworzyć niezwykłe okoliczności na swój event, oferujemy możliwość wynajęcia statku z profesjonalną obsługą i dostępem do baru.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

70 − 66 =

Scroll to Top